DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                20 października 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Przypomnijmy, że został on ogłoszony przez papieża Franciszka dla uczczenia 100. rocznicy ukazania się misyjnej encykliki „Maximum illud” papieża Benedykta XV. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.

Otoczmy modlitwą wszystkie dzieła misyjne w Kościele. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.

1. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30 dla dorosłych, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  1. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.
  1. Spotkanie modlitewne grupy św. Ojca Pio w najbliższy czwartek w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej.
  1. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych, które po wypełnieniu będzie można składać na ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W przyszłą niedzielę 27 października w Kębłowie, w hali sportowej organizowany będzie festyn charytatywny, podczas którego finansowym wsparciem ogarniać będziemy leczenie i rehabilitację chorego, małego chłopca z Kębłowa – Huberta. Rozpoczęcie biegiem charytatywnym o godz. 10.30. Następnie koncerty, występy i licytacje.
  1. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.